Srpska Napredna Stranka u Makedoniji

category: Генерална

Соопштение 01.06.2011

Повод за денешно свикување на новинарите е што сакаме да укажеме на лицемерието и демагогијата манифестирана од страна на владеачката коалиција во текот на...

Соопштение

  /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;...
 
Accessible and Valid XHTML 1.0 Strict and CSS
Powered by blog.rs - Design by BalearWeb